HUKUKİ UYARILAR

Sayın ziyaretçi!

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal ÜNAL HUKUK BÜROSU ‘ nun tanıtılması amacı ile hazırlanmıştır. 1163 sayılı avukatlık yasası ve Türkiye Barolar Birliği’ nin Meslek Kuralllarına sıkı sıkıya bağlı ve özellikle reklam yasağına uygun olması esasına göre tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçları gütmediği için bu şekilde kullanılmaz. Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, ziyaret ve kullanım kuralları koşullarına uymayı taahhüt etmiş sayılmaktadır.

Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidir. Bu sebeple ÜNAL HUKUK BÜROSU’ na ve çalışanlarına kusur izafe edilemez, sorumluluğuna gidilemez.

ÜNAL HUKUK BÜROSU internet sitesinin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin indirilmesi ve e-mail yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir.

Ziyaret ve Kullanım Kuralları

  1. Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.
  2. Bu internet sitesindeki tüm dosya ve bilgiler ÜNAL HUKUK BÜROSU’na izafeten Av. Alper Tunga ÜNAL’ a aittir. Bu internet sitesinde bulunan yazılı materyal, bilgi ve büro logosuna ilişkin fikri haklar Büroya ait olup, Av. Alper Tunga ÜNAL’ ın yazılı izni olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.
  3. Bu internet sitesine link yaratmak, büronun açık izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.
  4. Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı veya tarafımıza faks veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat – müvekkil ilişkisi oluşturulamaz. Bu internet sitesinde bulunan bilglerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.